Forum Serwera
Zaloguj się!

Join the forum, it's quick and easy

Forum Serwera
Zaloguj się!
Forum Serwera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NIE ZALICZYLO MI RESAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

3 posters

Go down

NIE ZALICZYLO MI RESAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Empty NIE ZALICZYLO MI RESAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Pisanie by Ziotek Sob Cze 15, 2013 12:09 pm

Wykonałem /reset i nie zaliczyło mi resa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja  chce mojego RESAAAAAA !!!! co to kur** ma być  ze nie zalicza !!!!!!!!!!! ????? ????? ????? ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ziotek
Zaawansowany

Liczba postów : 32
Join date : 31/05/2013

Powrót do góry Go down

NIE ZALICZYLO MI RESAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Empty Re: NIE ZALICZYLO MI RESAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Pisanie by ShiraGM Sob Cze 15, 2013 1:45 pm

Już jest naprawione. Resy wykonujecie na stronie. Z mojej strony masz ostrzeżenie za niestetosowna treść posta.
ShiraGM
ShiraGM
Admin
Admin

Liczba postów : 46
Join date : 01/06/2013
Age : 33

Powrót do góry Go down

NIE ZALICZYLO MI RESAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Empty Re: NIE ZALICZYLO MI RESAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Pisanie by Sativa Sob Cze 15, 2013 2:08 pm

człowieku ogarnij sie za jednego glupiego resa bedziesz pisał posty.?

Sativa
Świeży

Liczba postów : 3
Join date : 01/06/2013

Powrót do góry Go down

NIE ZALICZYLO MI RESAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Empty Re: NIE ZALICZYLO MI RESAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Pisanie by Ziotek Sob Cze 15, 2013 2:43 pm

no czemu nie ! ? i tak chce tego resa !!! odzyskać mnie to nie interesuje 14 min resa sie bije to troszkę czasu , jak chce mojego Resa !!!

Ziotek
Zaawansowany

Liczba postów : 32
Join date : 31/05/2013

Powrót do góry Go down

NIE ZALICZYLO MI RESAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Empty Re: NIE ZALICZYLO MI RESAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach