Forum Serwera
Zaloguj się!

Join the forum, it's quick and easy

Forum Serwera
Zaloguj się!
Forum Serwera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Teleportnełam sie do LaCleon i teraz jak wchodze na postać to mnie wywala prosze o teleportniecie mnie do lorenci albo gdzies

3 posters

Go down

Teleportnełam sie do LaCleon i teraz jak wchodze na postać to mnie wywala prosze o teleportniecie mnie do lorenci albo gdzies Empty Teleportnełam sie do LaCleon i teraz jak wchodze na postać to mnie wywala prosze o teleportniecie mnie do lorenci albo gdzies

Pisanie by Natii Wto Cze 11, 2013 1:55 pm

PROSZE O SZYBKĄ POMOC:)!!!

Natii
Świeży

Liczba postów : 1
Join date : 11/06/2013

Powrót do góry Go down

Teleportnełam sie do LaCleon i teraz jak wchodze na postać to mnie wywala prosze o teleportniecie mnie do lorenci albo gdzies Empty Re: Teleportnełam sie do LaCleon i teraz jak wchodze na postać to mnie wywala prosze o teleportniecie mnie do lorenci albo gdzies

Pisanie by Ziotek Wto Cze 11, 2013 2:41 pm

w Panelu gracza masz " Odblokuj Postać " i przeniesie cie do lorki Smile cheers
Myślę ze Pomogłem

Pozdrawiam: Cudak xd ^^

Ziotek
Zaawansowany

Liczba postów : 32
Join date : 31/05/2013

Powrót do góry Go down

Teleportnełam sie do LaCleon i teraz jak wchodze na postać to mnie wywala prosze o teleportniecie mnie do lorenci albo gdzies Empty Re: Teleportnełam sie do LaCleon i teraz jak wchodze na postać to mnie wywala prosze o teleportniecie mnie do lorenci albo gdzies

Pisanie by ShiraGM Sob Cze 15, 2013 1:55 pm

Na przyszłość TEMAT ma być krótkim streszczeniem w poście wypisujecie konkretne szczegóły. W tym przypadku temat to np "PROBLEM Z WARPEM" a w treści opis sprawy.
ShiraGM
ShiraGM
Admin
Admin

Liczba postów : 46
Join date : 01/06/2013
Age : 33

Powrót do góry Go down

Teleportnełam sie do LaCleon i teraz jak wchodze na postać to mnie wywala prosze o teleportniecie mnie do lorenci albo gdzies Empty Re: Teleportnełam sie do LaCleon i teraz jak wchodze na postać to mnie wywala prosze o teleportniecie mnie do lorenci albo gdzies

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach