Forum Serwera
Zaloguj się!

Join the forum, it's quick and easy

Forum Serwera
Zaloguj się!
Forum Serwera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain.

4 posters

Go down

Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain. Empty Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain.

Pisanie by Barok_LaCoste Pon Cze 10, 2013 1:38 pm

Witam. Na serverze gram pod nickiem Barok. Zdecydowałem się napisać tego posta,bo odpowiedzi na gg ze strony administracji się nie doczekałem. Mając 25rr od 300 lv mogłem expić na kanturu 3 mając moby na 3 hity (nightmare blade+tarcza) mając 30rr nie daje rady zabić nawet jednego moba! Dmg jaki im zadaje to 888 chyba ze wejdzie crit. Aktualnie broń którą expie to nightmare blade+15. Nie mam pojęcia co sie stało z mobami na tych oto mapach. Może w końcu doczekam się odpowiedzi ze strony administracji. Mam 30rr i expie w kanturu 1 bo moby w kanturu 3 i remain sie pobugowały. W takim tempie nie wbije gr do końca czerwca... LICZĘ na szybką odpowiedź ze strony administracji oraz o rowiązanie tego oto problemu. Pozdrawiam

Barok
Barok_LaCoste
Barok_LaCoste
Świeży

Liczba postów : 7
Join date : 31/05/2013
Age : 30
Skąd : Tarnobrzeg

Powrót do góry Go down

Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain. Empty Re: Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain.

Pisanie by skikut Pon Cze 10, 2013 2:24 pm

Ja bije moby normalnie. Pytanie do Ciebie jaki lvl wymagany ma ta bron aby bic nia owe moby i czy na obydwu serwerach masz ten sam problem?

skikut
Świeży

Liczba postów : 2
Join date : 03/06/2013

Powrót do góry Go down

Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain. Empty Re: Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain.

Pisanie by Barok_LaCoste Pon Cze 10, 2013 3:17 pm

Tak na oby dwóch subach. Jest to broń custom także od 1lvla i tak jak mówie wcześniej normalnie xpiłem na 25rr spokojnie dawałem rade a potem coś się zryło.
Barok_LaCoste
Barok_LaCoste
Świeży

Liczba postów : 7
Join date : 31/05/2013
Age : 30
Skąd : Tarnobrzeg

Powrót do góry Go down

Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain. Empty Re: Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain.

Pisanie by skikut Pon Cze 10, 2013 4:55 pm

Hmm no to mozliwe ze masz jakiegos buga u siebie na postaci bo to jest strasznie dziwne Smile. To ja juz nic nie pomoge przy tym musisz poprosic o pomoc kogos z gory Smile

skikut
Świeży

Liczba postów : 2
Join date : 03/06/2013

Powrót do góry Go down

Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain. Empty Re: Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain.

Pisanie by GnypU Pon Cze 10, 2013 5:33 pm

ja mam 34rr i bije na 3/4 hity
GnypU
GnypU
Już coś wie
Już coś wie

Liczba postów : 75
Join date : 05/06/2013
Age : 31
Skąd : Stalowa Wola

http://www.thecastovermu.pl

Powrót do góry Go down

Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain. Empty Re: Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain.

Pisanie by ShiraGM Pon Cze 10, 2013 9:54 pm

Może cos jest z tą bronią custom. Bo jedna juz trafiła do zwrotu wiec może i ta świruje. Zaczekać na odpowiedz z góry zobaczymy co oni sądzą Smile
ShiraGM
ShiraGM
Admin
Admin

Liczba postów : 46
Join date : 01/06/2013
Age : 33

Powrót do góry Go down

Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain. Empty Re: Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain.

Pisanie by Barok_LaCoste Wto Cze 11, 2013 7:21 am

No ale co może byc z nią nie tak skoro expiłem tam własnie tą bronią pare rr temu? Sad
Barok_LaCoste
Barok_LaCoste
Świeży

Liczba postów : 7
Join date : 31/05/2013
Age : 30
Skąd : Tarnobrzeg

Powrót do góry Go down

Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain. Empty Re: Problem z mobami w kanturu 3 i kanturu remain.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach