Forum Serwera
Zaloguj się!

Join the forum, it's quick and easy

Forum Serwera
Zaloguj się!
Forum Serwera
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta...

+3
Kasienka
Admin
skikut
7 posters

Go down

Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta... Empty Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta...

Pisanie by skikut Nie Cze 09, 2013 2:24 am

No to wiec zaczynam pisac szczerze nie chcialo mi sie nawet kiwac palcem na to ale poprosila mnie Shira wiec to robie. Na wstepie zaczne od tego, ze Shira chciala nam pomoc jako graczom i stala sie kozlem ofiarnym na serwie. Przykladowo mowicie jej ze event dziala ona nam to przekazuje i wychodzi klops bo jednak dany event nie dziala (juz tak bylo pare razy).... Wiec ogarnijcie sie jak wchodzicie na ts3 bo po to on rowniez jest to nie uciekajcie na gore do kanalu administatorow tylko zapytajcie sie nas czy jest wszystko ok bo forum wszystkiego nie ubierze w slowa jak zwykla rozmowa. To samo jest na gg jezeli ktos cos do was pisze o danym problemie to ciezko wam odpisac ok zostanie zrobione badz przekazane dalej?? Wtedy gracze zobacza ze cos robicie i sie staracie a nie macie typowo wy.... na nich. Bo z tego co zauwazylem tak narazie jest i to nie tylko moje zdanie.

Dobra wstep skonczony przechodze do konkretow..

VIP - Dziala tylko exp i drop nic wiecej co zostalo mi na ts3 przedstawione ze niby dziala i jest o danych godzina a jednak tego nie ma np kundun, bc, spoty. Do tego sub server nie dzialal przez 1,5 dnia z niewiadomych przyczyn. Po paru godzinach zostal zrestartowany chodzil godzine i pozniej znowu bylo to samo... Pisalem o tym czekalem 1dzien az zostanie wlaczony ( wasza reakcja jest na problemy jest bardzo szybka Smile )

Od 2ch dni nie dziala SwapOfCalmness nie ma mozliwosci wejscia na event nawet po dodaniu Gensa...

Bardzo czeste DC na eventach w grze z niewiadomych powodow.

Na Illusion Temple DC.

Rage Fighter nie moze wchodzic na eventy np w d3 eveland (Gracz z guild ma takowy problem).

Eveland ludzie powinni isc do konca na moby a one sa na samym poczatku nie wiem czy to zamierzone czy poprostu nie w tych miejscach sa gdzie powinny...

Za malo spotow na serwie jest ogolnie to wiekszosc woli grac na pvp... jak na tylu graczy to i tak trzeba czekac na miejsce bo nikt nie chce non stop sie relogowac z pvp na non-pvp.. Poprostu dorobic spoty na mapach gdzie sa malo oblegane aby ludzie nie siedzieli non stop w tych samych miejscach i nie wlaczyla im sie monotonia bo beda z dnia na dzien mniej grali...

Brak Elfa ktory wpuszcza do sky eventu badz gdzies jest w magiczny sposob jest on schowany...

Jezeli juz dziala server pvp i no pvp to ustawic do ich przeznaczenia czyli na pvp mozna zabijac na kazdej mapie na no-pvp nie (na logike )

Moby na np Hell main na non pvp jest mocniejszy niz na pvp przykladowo bije go po 500 a tam po 20000tys.

DS dla masterow jest za slaby tam sa moby z ds 2...

Z tego co zauwazylem to tyle.

PS. Prosze o napisanie na forum to co zostalo zrobione z wyzej wymienionych problemow. Dziekuje mam nadzieje, ze po takiej liscie problemow przestaniecie nas zlewac. Pozdrawiam. No i jeszcze jedno widze Cie na tsie jutro Shira i nie ma zadnych wymowek ze nie wchodzisz...



Sory za bledy nie chce mi sie nawet tego sprawdzac.

skikut
Świeży

Liczba postów : 2
Join date : 03/06/2013

Powrót do góry Go down

Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta... Empty Re: Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta...

Pisanie by Admin Nie Cze 09, 2013 12:06 pm

W nocy wszystko sprawdzę.
Admin
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 26
Join date : 26/05/2013

https://thecastovermu.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta... Empty Re: Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta...

Pisanie by Kasienka Pon Cze 10, 2013 6:45 pm

Witam.
Dodam swoje 5 groszy:
Chciałam zauwazyc iz od dnia dzisiejszego wchodzac do bc nie daje pcp za brame i nie pokazuje kto zbil brame o to nie jest jednorazowy wybryk gdyz na obu subach to sie dzieje i innym uzytkownika takze.
Pozdrawiam i czekam na naprawy:)

Kasienka
Świeży

Liczba postów : 6
Join date : 10/06/2013

Powrót do góry Go down

Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta... Empty Re: Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta...

Pisanie by GnypU Pon Cze 10, 2013 9:15 pm

Kto ma jakieś pretensje do niej? Tylko Skikut wiecznie jej "dupę" truje i sapie. A tak to przecież tu nic jej winy nie ma Smile
GnypU
GnypU
Już coś wie
Już coś wie

Liczba postów : 75
Join date : 05/06/2013
Age : 31
Skąd : Stalowa Wola

http://www.thecastovermu.pl

Powrót do góry Go down

Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta... Empty Re: Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta...

Pisanie by skikut Wto Cze 11, 2013 6:00 pm

GnypU napisał:Kto ma jakieś pretensje do niej? Tylko Skikut wiecznie jej "dupę" truje i sapie. A tak to przecież tu nic jej winy nie ma Smile

Truje i sapie?? Chyba sobie kpisz.... Widze ze nawet tutaj nie umiesz sie ogarnac... tylko zachowujesz sie jak szczeniak...

skikut
Świeży

Liczba postów : 2
Join date : 03/06/2013

Powrót do góry Go down

Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta... Empty Re: Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta...

Pisanie by Gosia Czw Cze 13, 2013 7:21 pm

To ja też dodam swoje, miało być sprawdzone o co chodzi z tym elfem, że po 380lvl-u bije o 20-30k mniej, jesli mozna to prosilabym o sprawdzenie tez tego Smile

Gosia
Świeży

Liczba postów : 4
Join date : 01/06/2013

Powrót do góry Go down

Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta... Empty Re: Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta...

Pisanie by ShiraGM Pią Cze 14, 2013 8:30 am

Musicie wytrzymać do weekendu Sad po weekendzie wszystko powinno być tak jak należy Smile Proszę o trochę cierpliwości jeszcze.
ShiraGM
ShiraGM
Admin
Admin

Liczba postów : 46
Join date : 01/06/2013
Age : 33

Powrót do góry Go down

Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta... Empty Re: Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta...

Pisanie by Kasienka Nie Cze 16, 2013 9:35 am

Smile

Kasienka
Świeży

Liczba postów : 6
Join date : 10/06/2013

Powrót do góry Go down

Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta... Empty Re: Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta...

Pisanie by AmazinG Sro Cze 19, 2013 3:22 pm

Na który weekend mamy czekać?;d

AmazinG
Świeży

Liczba postów : 6
Join date : 17/06/2013
Skąd : Medaliki

Powrót do góry Go down

Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta... Empty Re: Po godzinnej rozmowie z Shira pisze posta...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach